Волинські Новини
  • Початок
  • Урологія
  • Гінекологія
  • Проктологія
  • УЗ-діагностика
  • Контакти

«Оксфорд Медікал»

медичний центр, який постійно розвивається

Розпочати перегляд

«Оксфорд Медікал»

У «Оксфорд Медікал Волинь» сім основних відділень: проктологія, урологія, гінекологія, терапія, неврологія, хірургія, УЗ-діагностика та кардіологія. Незабаром відкриють три нових відділення і навіть обладнають малу операційну.

>

Переваги медичного центру

– сучасне медичне обладнання;
– професійний медперсонал;
– гарантія анонімності;
– індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

>

Відділення урології

Уролог: Костюк Михайло Семенович
Стаж: 37 років, десять із них працював у Лівії

Переглянути

Діагностика та лікування

Урологічний кабінет в «Оксфорд Медікал» працює з березня 2016 року. За цей час тут обстежилося майже півтисячі пацієнтів. Основний напрямок роботи відділення – лікування передміхурової залози, простатиту та сексуальних розладів у чоловіків. В мережі МЦ «Оксфорд Медікал» по всій Україні напрацьовано великий досвід саме з цих проблем. Також проводиться діагностика та лікування захворювань сечостатевої системи.

>

На жаль, не усі чоловіки переборюють страх чи сором

«Інфекції сечостатевих шляхів трапляються і в чоловіків, і в жінок. Найчастіше виявляємо хламідії, мікоплазми, уреаплазми, трихомонади. Ці інфекції можуть передаватися статевими або ж побутовими шляхами. Проводимо лікування хронічних простатитів у чоловіків, які страждають на передчасну еякуляцію. На жаль, не усі українські чоловіки переборюють страх чи сором і йдуть до лікаря вчасно. Зазвичай приходять тоді, коли від них ідуть дружини, і сім’ї розпадаються», – каже уролог.

>
Апарат доплер

Аби діагностувати сексуальні порушення, тут є спеціальне високоякісне медичне обладнання: апарат доплер, аби визначити захворювання судин статевих органів у чоловіків, та біотезіометр, що визначає чутливість рецепторів на головці статевого члена. Тут також можна зробити УЗД сечостатевої системи: нирок, сечового міхура та простати.

>

«Надаємо консультації жінкам. Звертаються із сечокам’яною хворобою, циститами. Проводимо обстеження молодих пар, які хочуть зачати дитину. Приходять, аби переконатися, що повністю здорові, або ж пролікуватися», – розповідає Михайло Костюк.

>

Відділення гінекології


Переглянути

4 досвідчені спеціалісти

Тут працює чотири досвідчені висококваліфіковані гінекологи першої та вищої категорії. Надають гінекологічну допомогу не лише лучанкам, а й жінкам із усієї Волинської області

>

Сучасне обладнання

За словами фахівців, тут комфортне та сучасне медичне обладнання. «У відділенні гінекології сучасний кольпоскоп з відеозображенням. Жінка разом з лікарем може спостерігати за оглядом на спеціальному моніторі, розміщеному над оглядовим кріслом. Усі маніпуляції проводять одноразовими інструментами. Надзвичайно функціональне гінекологічне крісло забезпечує комфорт та зручність як для пацієнтки, так і для лікаря», – розповідає гінеколог.

>

Аналізи

Усі аналізи можна здати тут і швидко отримати результати. Наприклад, мазки, кров - наступного дня, а от лабораторна діагностика – залежно від призначених аналізів.

>

Діагностика і лікування

У «Оксфорд Медікал» діагностують та лікують запалення жіночих статевих органів, непліддя, порушення менструального циклу, інфекції, які передаються статевим шляхом, оглядають жінок у клімаксі та після менопаузи. Медичне обладнання дозволяє передчасно виявити ракові захворювання жіночих статевих органів та доброякісні пухлини. Жінка може у будь-який зручний для неї час прийти на обстеження.

>

Новітня радіохвильова технологія

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» працюють за новітньою радіохвильовою технологією, що дозволяє найбільш обережно, малоінвазивно лікувати ерозію, брати біопсію, видаляти новоутворення.

>

«Головне, аби жінка мала бажання обстежитися, щоб вчасно виявити недугу. Найчастіше до нас звертаються із запальними захворюваннями, ерозіями та порушеннями менструального циклу, – каже гінеколог. – До нас часто звертаються вагітні, аби амбулаторно спостерігатися. У медцентрі працюють професіонали. Візити, огляди, маніпуляції – все проводиться у зручних умовах, без черг, в комфортний для них час».

>

Відділення проктології

Проктолог, хірург вищої категорії: Антощук Роман Ярославович

Переглянути

Швидко і безболісно

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» лікують геморой без операцій. Це дуже зручно, адже пацієнту не треба відлежуватися у лікарні, йти на лікарняний. Він не змінює своїх звичайних планів, а паралельно лікується. Процедура триває менше півгодини, проводиться без болю.

>

«Зазвичай ми використовуємо призначений для лікування геморою метод накладення латексних кілець на внутрішні гемороїдальні вузли. Крім цього, лікуємо тріщини, тромбоз, видаляємо зовнішні вузли, поліпи», – каже проктолог.

>

Методики лікування

У лікуванні геморою в проктологічному відділенні «Оксфорд Медікал» використовують методики:
– Лігування латексними кільцями (високоефективна процедура, 10-20-хвилинний сеанс без анестезії та госпіталізації);
– Інфрачервона коагуляція;
– Радіохвильове видалення.

>

Лікуємо!

У відділенні проктології лікують:
– геморой;
– захворювання товстого кишечника і прямої кишки;
– дисбактеріоз;
– запори, нерегулярне випорожнення кишківника;
– випадіння прямої кишки;
– свербіж і анальні тріщини.

>

Відділення УЗ-діагностики


Переглянути

Застосування

УЗД широко застосовують у гінекології, урології, акушерстві, гастроентерології, ендокринології, нефрології, мамології.

>

Philips Clear Vue 350

УЗД апарат Philips Clear Vue 350, який є у «Оксфорд Медікал», дозволяє встановити правильний діагноз.

>

«Складно здивувати когось звичайною УЗ діагностикою. Але, зважте, що ціни в нас помірні, кабінет УЗД працює завжди. Тут можна пройти діагностику в зручний для вас час. У нас працюють спеціалісти із великим досвідом та кваліфікацією. Проводимо обстеження черевної порожнини: печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, селезінки, нирок. Також можна обстежити й молочні залози. До нас звертаються з різними патологіями. Не буває такого, що людина прийшла - і когось немає на місці», – каже лікар Вікторія Пасічнюк

>

Дякуємо за увагу

logo
Oxford Medical Луцьк
Луцьк вул. Винниченка, 14
(0332) 20 00 22
www.luck.oxford-med.com.ua
reload